Elewacja z łupka i naturalnego kamienia

Elewacja z naturalnego kamienia lub łupka jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dla większych budynków. Położona w technologii fasad wentylowanych łączy nowoczesną i trwałą konstrukcję z przyjazną, elegancką i ekologiczną powierzchnią.

Aby zachowała swój styl, taką elewację proponujemy zamontować w systemach niewidocznych Wido-Inv, Wido-Inv3, oraz Wido-Frame lub widocznych Wido-Grip na nitach oraz Wido-Ceramic.

Dach i elewacja domu wykonane zostały z tego samego materiału (w tym przypadku łupka) - dzięki temu bryla uzyskala nowoczesny charakter.

Dom jednorodzinny z elewacją z materiałów naturalnych. Ściany i dach z łupka zostały ocieplone naturalnym drewnem. Alternatywnie dla drewna Wido proponuje na elewację deskę hpl. Zdjęcie: www.lupek.pl.

Fragment elewacji z łupka - system montażu widoczny mechaniczny

Detal elewacji z łupka. Zastosowano tu system montażu mechanicznego widocznego. Wido-Profil oferuje taki sposób montażu m. in. dla płyt z łupka, ceramiki, spieków kwarcowych - jest to Wido-Ceramic. Alternatywnie proponujemy rozwiązania niewidoczne - Wido-Inv, Wido-Inv3, Wido-Frame. Zdjęcie: www.lupek.pl

Fasady wykonane z naturalnego kamienia lub łupka charakteryzują się trwałością, dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne,mrozoodporne i nienasiąkliwe. Nie wymagają konserwacji, są łatwe w utrzymaniu.

Wykonanie okładziny ścian zewnętrznych w formie fasady wentylowanej z naturalnego kamienia lub łupka pozwala także na wykonanie, w oparciu o oferowane przez nas systemy montażu, nowoczesnego dachu, stylem i wyglądem idealnie komponującego się z kamieniem na elewacji.

Do takiego rodzaju materiałów dobrze pasują fragmenty elewacji wykończone drewnem lub deską HPL, która jest materiałem atrakcyjnym i trwałym, coraz częściej wybieranym przez inwestorów. Firma Wido-Profil oferuje rozwiązania dedykowane tym materiałom.

Nowoczesny dom w otoczeniu tradycyjnej architektury. W takiej sytuacji łupek idealnie nadaje się na elewację.

Przykład udanego połączenia tradycji z nowoczesnością. Nowoczesna bryła domu z fasadą z naturalnych materiałów idealnie wpasowywuje się w tradycyjną architekturę otoczenia. Zdjęcie: www.lupek.pl.

Oferta Wido-Profil na elewację z naturalnego kamienia lub łupka

Proponujemy Państwu:

  • współpracę z inwestorem lub architektem przy doborze rodzaju, stylu i formatu elementów z kamienia, systemu montażu i optymalizacji zużycia materiałów,
  • rozwiązania szczegółów detali w proponowanych technologiach montażu, nawiązując do wybranego stylu elewacji, w oparciu o szeroki wybór naszych produktów,
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej,
  • precyzyjną obróbkę i przygotowanie elementów kamienia przed położeniem go na elewacji,
  • podkonstrukcję aluminiową lub ze stali nierdzewnej,
  • szkolenie dla firmy montażowej w siedzibie naszej firmy,
  • inwestorom zainteresowanym kompleksową obsługą zapewniamy: dobór elewacyjnych elementów kamienia, projekt, przygotowanie dokumentacji wykonawczej, dostarczenie i obróbkę podkonstrukcji oraz przygotowanie kamienia do montażu i na koniec montaż elewacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne realizacje przekładają się na wysoką jakość wykonania. Każdy projekt rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie 601 714 511 lub mailowo: sprzedaz@wido.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


Recently Viewed

No products

Menu